ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Lokalna firma przebuduje u. Ciasną - znamy wykonawcę!

04.06.2019
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn.: "Rewitalizacja Przestrzeni Publicznej Miasta Ząbkowice Śląskie - przebudowa ul. Ciasnej w Ząbkowicach Śląskich (wraz z kanalizacją deszczową w ul. Ciasnej)" za najkorzystniejszą uznano i wybrana została oferta nr 3 złożona przez:

ZBYLBRUK sp. z o.o. sp. k.
Bobolice 33
57-200 Ząbkowice Śląskie

Uzasadnienie: 

Wyboru dokonano zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2018r. poz. 1986 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 3 złożona przez Wykonawcę: ZBYLBRUK sp. z o.o. sp.k. Bobolice otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SIWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą. 

Pełną treść ogłoszenia znajdą Państwo TUTAJ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.