ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dofinansowanie obozu artystyczno-wypoczynkowego Mikoszewo 2023

26.07.2023
W dniach 14-24 lipca 2023 r. grupa 37 dzieci z Gminy Ząbkowice Śląskie ze Stowarzyszenia Animatorów Kultury SAK przebywała na obozie artystyczno-wypoczynkowym w Mikoszewie.

W czasie pobytu dzieci uczestniczyły w szeregu zabawach, wycieczkach i zajęciach teatralnych. Zorganizowano wycieczki do Jantaru (podróż kolejką wąskotorową) do Gdańska i Krynicy Morskiej. W ramach zajęć teatralnych zrealizowano spektakl teatralny "Pocałuj potwora w nos", którego premierę obejrzało 105 widzów z zaprzyjaźnionych obozów. Odbyto piesza wyprawę do rezerwatu ptactw "MEWIA ŁACHA" jak również wyprawę łodzią motorową w rezerwatu fok. Ponadto zorganizowano dwa mecze piłkarskie ze Strażakami z Jastrzębia Zdrój i kolonią z Warszawy. Bardzo owocnie i aktywnie spędzony czas, mnóstwo pozytywnej energii, a przede wszystkim dobra bezpieczna zabawa. Gmina Ząbkowice Śląskie dofinansowała wyjazd dzieci w kwocie 5 000,00 zł.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.