ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Czasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Ciasnej w dniach 18-23.10.2021 r. - wypięknieje kamienica

14.10.2021
Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Ciasnej 4 w Ząbkowicach Śląskich rozpoczyna od 18 października b. r. remont dachu zabytkowej kamienicy mieszkalno-usługowej.

Remont obejmie wymianę pokrycia dachowego, przemurowanie kominów, wymianę wyłazu dachowego, okienek, obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych.

W związku z tym od 18.10.2021 roku do 23.10.2021 roku odcinek ul. Ciasnej przy budynku nr 4 (od ul. Armii Krajowej do końca budynku nr 4 przy ul. Ciasnej) będzie wyłączony z ruchu zarówna dla pojazdów samochodowych jak i dla pieszych. Objazd do ul. Krzywej będzie się odbywał poprzez ul. Szkolną i odcinkiem ul. Ciasnej, na którym zostanie zmieniony kierunek ruchu.

 

SCHEMAT CZASOWEJ ZMIANY ORGANIZACJI RUCHU:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.