ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ogłoszono przetarg na: Prowadzenie nadzoru inwestorskiego dla Inkubatora Przedsiębiorczości

24.06.2022
Gmina Ząbkowice Śląskie ogłasza przetarg na Prowadzenie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania inwestycyjnego pn." Utworzenie infrastruktury przeznaczonej dla przedsiębiorców w kłodzku, Ziębicach i Ząbkowicach Śląskich”.

Przedmiot niniejszego zamówienia jest kompleksowe prowadzenie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Utworzenie infrastruktury przeznaczonej dla przedsiębiorców w Kłodzku, Ziębicach i Ząbkowicach Śląskich” (dalej Zadanie), polegające na nadzorze technicznym i merytorycznym przez cały okres realizacji Zadania tj. zarządzaniu zadaniem inwestycyjnym, organizacji, nadzorze, koordynacji i zakończeniu całego procesu inwestycyjnego związanego z realizacją Zadania. Oznacza to co najmniej pełnienie obowiązków nadzoru inwestorskiego i koordynowanie czynności inspektorów nadzoru inwestorskiego zgodnie z przepisami ustawy Prawo budowlane, kontroli zgodności wykonywanych robót m.in. z dokumentacją projektową, wydanymi decyzjami administracyjnymi oraz zasadami wiedzy inżynierskiej, kontroli zgodności wykonywanych dostaw i usług, koordynowanie rozliczeń finansowych Zadania oraz uczestniczenie w przeglądach w okresie gwarancyjnym.

 

Termin składania ofert: 04.07.2022 godz. 10:00

 

Szczegóły: TUTAJ

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.