ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Gmina Ząbkowice Śląskie otrzymała 100 000 zł grantu na oznaczenia dla osób ze szczególnymi potrzebami

19.10.2022
Grant zostanie sfinansowany z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na realizację projektu „Dostępność w Gminie Ząbkowice Śląskie”.

Celem głównym tego projektu jest poprawa dostępności do usług publicznych świadczonych przez Gminę Ząbkowice Śląskie dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób z niepełnosprawnościami w obszarze dostępności architektonicznej, cyfrowej i informacyjno-komunikacyjnej. W ramach projektu zostaną zakupione odpowiednie oznaczenia w budynku Urzędu Miejskiego oraz w budynku przy ulicy Dalekiej – Terenowym Biurze Paszportowym, oznakowane zostaną także miejsca parkingowe, zakupiona zostanie pętla indukcyjna, lupy optyczne, krzesła oraz tyflomapy duże stojące.

Projekt grantowy Dostępność w Ząbkowicach Śląskich finansowany jest w ramach projektu Dostępny samorząd - granty realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.