ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wybrano wykonawcę na budowę budynku mieszkaniowego

13.10.2021
TBS Ząbkowice Śląskie Sp. Z o.o informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego pn Budowa budynku mieszkalnego 24 - rodzinnego, dwuklatkowego – położonego w Ząbkowicach Śląskich na Osiedlu Letnim przy ul. Jasnej na terenie dz. geod. nr 18/1 obręb 0002 Osiedle Wschód, za najkorzystniejszą uznano i wybrano ofertę nr 2 złożoną przez:

MARCIN SKOCZEŃ FIRMA OGÓLNO - BUDOWLANA
ul. Kolejowa nr 20, lok. 3
57-256 Bardo


Uzasadnienie faktyczne i prawne:
Wyboru dokonano zgodnie z art. 204 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2021r poz. 1129 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 2 złożona przez Wykonawcę: MARCIN SKOCZEŃ FIRMA OGÓLNO - BUDOWLANA, ul. Kolejowa nr 20, lok. 3, 57-256 Bardo otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą.
Umowa w sprawie udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadania pn. "Budowa budynku mieszkalnego 24 - rodzinnego, dwuklatkowego – położonego w Ząbkowicach Śląskich na Osiedlu Letnim przy ul. Jasnej na terenie dz. geod. nr 18/1 obręb 0002 Osiedle Wschód” zostanie zawarta zgodnie z art. 308 ust. 2 ustawy Pzp.


Pełna treść ogłoszenia dostępna jest  TUTAJ

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.