ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny w Ząbkowicach Śląskich

14.03.2019
Gmina Ząbkowice Śląskie przystąpiła do akcji Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny! Dzięki temu w dniach 15-17 marca będzie można zwiedzać Ruiny Zamku Książęcego, Izbę Pamiątek Regionalnych im. Józefa Glabiszewskiego oraz Śladami dra Frankensteina za pół ceny! Zapraszamy!

Czym jest akcja Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny?

Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach – brzmi jak marzenie? Dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej dwa razy do roku staje się ono rzeczywistością. Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to kampania skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej tej akcji

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.