ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wybrano wykonawcę na budowę drogi wewnętrznej w Jaworku

13.10.2021
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Przebudowa dróg wewnętrznych na terenach wiejskich, za najkorzystniejszą uznano i wybrano ofertę nr 1 złożoną przez:

Firma Ogólnobudowlana Robert Matyszczyk
Wolibórz 90/2
57-432 Wolibórz


Uzasadnienie faktyczne i prawne:
Wyboru dokonano zgodnie z art. 204 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2021r poz. 1129 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 1 złożona przez Wykonawcę: Firma Ogólnobudowlana Robert Matyszczyk, Wolibórz 90/2, 57-432 Wolibórz otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą.
Umowa w sprawie udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadania pn. "Przebudowa dróg wewnętrznych na terenach wiejskich” zostanie zawarta zgodnie z art. 308 ust. 2 ustawy Pzp.


Pełna treść ogłoszenia dostępna jest  TUTAJ

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.