ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Podwórko przy ul. Głowackiego zostanie zrewitalizowane – wybrano wykonawcę

11.10.2021
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Rewitalizacja podwórka przy ul. Głowackiego 5 w Ząbkowicach Śląskich. Na realizację w/w postępowania wpłynęła jedna oferta złożona przez:

ZBYLBRUK Sp. Z. o.o Sp. k.
Bobolice 33
57-200 Ząbkowice Śląskie


Uzasadnienie faktyczne i prawne:
Wyboru dokonano zgodnie z art. 204 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2021r poz. 1129 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 2 złożona przez Wykonawcę: ZBYLBRUK Sp. Z. o.o Sp. k., Bobolice 33, 57-200 Ząbkowice Śląskie otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą.
Umowa w sprawie udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadania pn. " Rewitalizacja podwórka przy ul. Głowackiego 5 w Ząbkowicach Śląskich” zostanie zawarta zgodnie z art. 308 ust. 2 ustawy Pzp.


Pełna treść ogłoszenia dostępna jest  TUTAJ

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.