ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Modernizacja stadionu miejskiego w Ząbkowicach Śląskich – termin składania ofert do 03.02.2023r

09.01.2023
Gmina Ząbkowice Śląskie ogłasza przetarg na roboty budowlane dla zadania pn.: "Modernizacja stadionu miejskiego w Ząbkowicach Śląskich areny przyszłych mistrzów sportu”

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie modernizacji stadionu miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, zgodnie z dokumentacją projektową i decyzją pozwoleniem na budowę

Zakres przewidzianych robót min.:

W ramach zadania przewiduje się budowę budynku wielofunkcyjnego i gospodarczego z pomieszczeniami szatni dla klubów sportowych, sędziów, ogólnodostępnymi pomieszczeniami higieniczno-sanitarnymi, salą wykładową i pomieszczeniami biurowymi, budowę siłowni, oświetlenia, oświetlenia skateparku, wykonanie ciągów komunikacyjnych wraz z oświetleniem, przebudowę istniejących parkingów, wykonanie monitoringu, budowę toru do nordic walking, miejsca wypoczynkowego dla rodzin z dziećmi, boiska treningowego, budowę studni wraz z systemem magazynowania wód opadowych i roztopowych, montaż instalacji fotowoltaicznej oraz modernizację trybun, rozbiórkę istniejącego budynku administracyjnego i wielofunkcyjnego, a także zagospodarowanie terenu przyległego zgodnie z dokumentacją projektową.

 

Termin składania ofert 03.02.2023r. godz. 10:00

 

Szczegóły TUTAJ

 


 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.