ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Planujesz rozwój innowacyjności swojej firmy? – skorzystaj z konkursu PARP i zgarnij 1 mln złotych!

22.02.2019
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs w ramach działania 3.2 „Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R”. Celem konkursu jest wzmocnienie konkurencyjności i innowacyjności firm poprzez sfinansowanie wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów lub wdrożenia innowacyjnych procesów technologicznych, które są wynikiem prac badawczo-rozwojowych.

O dofinansowanie mogą ubiegać się wyłącznie mikro-, mali lub średni przedsiębiorcy (MŚP) prowadzący działalność na terenie miast średnich lub na terenie gmin sąsiadujących z tymi miastami.

 

Minimalna wartość kosztów kwalifikowanych projektu wynosi 1 000 000 zł.

Maksymalna wartość kosztów kwalifikowanych projektu wynosi 50 000 000 EUR, w tym:

1) na eksperymentalne prace rozwojowe: 1 000 000 zł,

2) na usługi doradcze: 1 000 000 zł.

 

Wniosek o dofinansowanie projektu należy złożyć w wersji elektronicznej za pośrednictwem Generatora Wniosków udostępnionego na stronie internetowej (TUTAJ) w terminie: od 25.03.2019 do 08.05.2019.

Więcej informacji dotyczących naboru wraz z regulaminem konkursu oraz załącznikami dostępny jest na stronie internetowej (TUTAJ)

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.