ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

18 Turniej Sylwestrowy Piłki Nożnej

02.01.2023
Dnia 30 grudnia 2022r. w Hali Słoneczniej w Ząbkowicach Śląskich już po raz 18 odbył się Sylwestrowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Andrzeja Dominika.

Tradycyjnie pod koniec roku drużyny piłkarskie z Gminy Ząbkowice Śląskie spotkały się, aby na boisku wspólnie zakończyć rok kalendarzowy. Tym razem pierwsze miejsce zdobyły Skałki Stolec, które to po emocjonującym finałowym meczu i serii rzutów karnych zwyciężyły nad Orłem Ząbkowice Śląskie. Podium uzupełniła drużyna Orzeł Masters, pokonując Tarnovie Tarnów. Pozostałymi drużynami walczącymi o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Andrzeja Dominika były: Polonia Ząbkowice Śląskie i Czarni Braszowice.

 

Wyniki fazy grupowej:

Grupa A:
Polonia Ząbkowice Śląskie - Tarnovia Tarnów 0:1
Tarnovia Tarnów - Orzeł Masters 2:2
Polonia Ząbkowice Śląskie - Orzeł Masters 1:3

Grupa B:
Skałki Stolec - Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:3
Skałki Stolec - Czarni Braszowice 2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Czarni Braszowice 5:0

 

Półfinały:

Orzeł Masters - Skałki Stolec 1:5
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Tarnovia Tarnów 4:0

 

Mecz o III miejsce:

Orzeł Masters - Tarnovia Tarnów 3:3 (rz.k. 4:3)

 

Finał:

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Skałki Stolec 2:2 (rz.k 4:5)

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.