ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Komunikat PWiK Delfin w sprawie wywozu nieczystości

21.07.2020
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „Delfin” Sp. z o. o. z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich w związku z prowadzonymi przez Gminę Ząbkowice Śląskie działaniami mającymi na celu stworzenie elektronicznej ewidencji zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków zlokalizowanych na nieruchomościach niepodłączonych do sieci kanalizacji sanitarnej serdecznie zaprasza do nawiązania współpracy w ramach świadczenia usług wywozu nieczystości ciekłych z urządzeń, o których mowa powyżej.

Chcąc wyjść naprzeciw Państwa potrzebom oraz oczekiwaniom Gminy, na stronie internetowej PWiK „Delfin” (www.pwikdelfin-zabkowiceslaskie.pl) udostępniliśmy formularz umowy w zakresie świadczenia usług wywozu nieczystości ciekłych z Państwa nieruchomości.

Ponadto w celu udzielenia szczegółowych informacji w powyższym zakresie  pracownicy naszej spółki są dla Państwa dostępni pod nr telefonu 74 8 151-608 bądź w siedzibie Spółki ul. Rzeczna 2 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.