ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kolejne inwestycje na ukończeniu

05.12.2019
Niedawno zakończyliśmy zadanie realizowane wspólnie z Powiatem Ząbkowickim dotyczące budowy kolejnego odcinka chodnika przy ul. Powstańców Warszawy – tym samym połączyliśmy Ząbkowice Śląskie z Jaworkiem. Na tej bardzo ruchliwej trasie zwiększyło się bezpieczeństwo pieszych, często korzystających z tej drogi.

Dobiegają końca także prace związane z przebudową ul. Parkowej oraz łącznika Bobolice-Sieroszów. Pojawiła się nowa nawierzchnia, utwardzone zostały pobocza. Do wykonania zostały ostatnie prace porządkowe i poprawki. Przebudowa tych dróg była możliwa dzięki dofinansowaniu w ramach rezerwy celowej budżetu państwa będącej w dyspozycji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.