ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kolejne 64 tysiące pozyskane na miejsca rekreacji w Bobolicach, Tarnowie i Jaworku!

12.03.2021
Rada LGD „Qwsi” na posiedzeniu w dniu 5 marca wybrała projekt Gminy Ząbkowice Śląskie pn „Rozbudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej na terenie gminy Ząbkowice Śląskie” do dofinansowania z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przyznana kwota to 64 800 zł!

W ramach projektu wykonane zostaną strefy rekreacji dla turystyki rowerowej w Bobolicach, Jaworku i Tarnowie. Miejsca zagospodarowane będą poprzez utwardzenie terenu kostka betonową, instalacji dwóch ławostołów, koszy na śmieci, stacji naprawczej rowerów, tablicy informacyjnej, na której znajdzie się mapa ze ścieżkami rowerowymi oraz lampy solarne. Dla bezpieczeństwa użytkowników oraz w celu wyeliminowania dewastacji zamontowane zostaną fotopułapki. Miejsca te będą ogólnodostępne dla wszystkich i bezpłatne. Będzie to miejsce odpoczynku i integracji, dające wiele możliwości rozwoju oraz organizacji rajdów rowerowych czy wycieczek indywidualnych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.