ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

W sobotę 2 grudnia oficjalnie otwarto Ząbkowicki Inkubator Przedsiębiorczości

04.12.2023
Otwarcie Ząbkowickiego Inkubatora Przedsiębiorczości połączone było z podpisaniem pierwszych umów przez przedsiębiorców, którzy skorzystali z szerokiej oferty inkubatora mieszczącego się przy ul. Biznesowej.

Ząbkowicki Inkubator Przedsiębiorczości powstał, aby wspierać początkujących przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw działających na rynku nie dłużej niż 36 miesięcy. W swojej ofercie oferuje min.: 7 nowoczesnych biur do wynajęcia o powierzchni od 13,7 m2 do 28,3 m2; halę magazynową (237,4 m2) wyposażoną w 4 chłodnie, szafy, półki magazynowe, podzielona na boksy - możliwość dostosowania powierzchni pod potrzeby danej firmy, strefę open space (sala usług biurowych) wyposażoną w profesjonalne urządzenia wielofunkcyjne - drukarki 3D, skanery 3D, plotery,  "biurko na godziny", nowoczesną serwerownię, salę konferencyjną z najnowocześniejszym sprzętem multimedialnym i informatycznym (możliwość organizacji szkoleń i konferencji), możliwość skorzystania z usług tzw. wirtualnego biura (adres do korespondencji, obsługa korespondencji, powiadomienie i odbiór korespondencji), szybkie łącze światłowodowe,  zaplecze socjalne, aneksy kuchenne, sala dla małego dziecka, budynek dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami (winda), miejsca parkingowe oraz strefę "chillout". 

Ząbkowicki Inkubator Przedsiębiorczości został utworzony w wyniku realizacji projektu pn. Utworzenie infrastruktury przeznaczonej dla przedsiębiorców w Kłodzku, Ziębicach i Ząbkowicach Śląskich współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 – działanie 1.3 Rozwój przedsiębiorczości.

Kontak: tel. 74 816 53 73, mail: inkubator@zabkowiceslaskie.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.