XLVII posiedzenie Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich
Zwycięzcą biegu na 10 km okazał się Bogdan Semenovych z Ukrainy z czasem 30 minut i 16 sekund , a na dystansie 5 km triumfował Krzysztof Tschirch z jeleniogórskiego KARKONOSZRUNNINGTEAM z czasem 15 min 38 sek.
Oto poszczególne wyniki:
10 km mężczyzn:
1. Bogdan Semenovych (czas: 30 min 17 sek.)
2. Dariusz Boratyński (30 min 29 sek.)
3. Jan Kaczor (32 min 28 sek.)
10 km kobiet:
1. Natalia Semenovych (34 min 34 sek.)
2. Katsiaryna Ptashuk (35 min 52 sek.)
3. Martyna Masłowska (37 min 15 sek.)
Najlepsi ząbkowiczanie - 10 km:
1. Marcin Pacholak (36 min 29 sek.)
2. Maciej Błauciak (37 min 53 sek.)
3. Bogusław Tomaka (38 min 08 sek.)
Najlepsze ząbkowiczanki - 10 km:
1. Urszula Krupa (39 min 37 sek.)
2. Beata Kozłewska (46 min 24 sek.)
3. Aleksandra Grodecka (48 min 23 sek.)
Najlepsi mieszkańcy powiatu ząbkowickiego - 10 km:
1. Piotr Kociołowicz (37 min 52 sek.)
2. Jarosław Śleziak (38 min 17 sek.)
3. Andrzej Cendrowski (39 min 01 sek.)
Najlepsze mieszkanki powiatu ząbkowickiego - 10 km:
1. Ewelina Herman (53 min 33 sek.)
2. Beata Zych (53 min 37 sek.)
5 km mężczyzn:
1. Krzysztof Tschirch (15 min 38 sek.)
2. Michal Dockalek (16 min 41 sek.)
3. Michał Bujała (17 min 21 sek.)
5 km kobiet:
1. Jagoda Durkalec (19 min 02 sek.)
2. Małgorzata Kułakowska (20 min 45 sek.)
3. Monika Dudek (20 min 51 sek.)
Najlepsi ząbkowiczanie - 5 km:
1. Jakub Grabowy (18 min 47 sek.)
2. Tomasz Błąkała (19 min.)
3. Marcin Kratiuk (23 min 46 sek.)
Najlepsze ząbkowiczanki - 5 km:
1. Wioletta Kratiuk (25 min 14 sek.)
2. Aleksandra Piotrowska (30 min 42 sek.)
3. Marta Łapińska (31 min 16 sek.)
Zobacz także:
UWAGA RODZICE! Wolne miejsca w Przedszkolach Publicznych
Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez przebudowę ulicy Kłodzkiej i Kamienieckiej
Sesja Przewodniczących Organów Wykonawczych Jednostek Pomocniczych z terenu Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie
28.08.2021r. - Utrudnienia w ruchu
Ząbkowiczanie odwiedzili Czerwony Kostelec
Punkt Szczepień Powszechnych – po raz kolejny w Rynku