ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Trwa przebudowa kolejnych podwórek

27.08.2020

Rewitalizacja przestrzeni publicznej jest jednym z priorytetowych projektów, jakie samorząd naszej gminy podejmuje w ostatnich latach. Jednym z działań podejmowanych w ramach tej rewitalizacji jest przebudowa podwórek. Jak do tej pory zrealizowane zostały remonty m.in.: 2 podwórek na ul. Daszyńskiego, na ul. Konopnickiej, Głowackiej. 2 na ul. Ciasnej, 1 na ul. Szkolnej, ul. Długiej, ul. Aliantów oraz w Rynku. 

Obecnie trwają prace na kolejnych dwóch dużych podwórkach zlokalizowanych między ulicami Dolnośląską i Armii Krajowej - przy ul. Szkolnej oraz przy ul. Ciasnej. 

Przebudowa podwórek poprawia estetykę tych miejsc oraz bezpieczeństwo korzystających z nich Mieszkańców a także polepszyć funkcjonalność. 

„Poprawa jakości środowiska miejskiego w Gminie Ząbkowice Śląskie” w ramach działania 2.5 oś priorytetowa II Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.