ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

IV Sesja Rady Miejskiej IX kadencji

12.06.2024
W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich w dniu 12 czerwca 2024 roku, odbyła się IV sesja Rady Miejskiej IX kadencji.

Jedną z najważniejszych zmian w budżecie miasta i gminy na 2024 rok było zwiększenie dotacji celowej przyznana przez Radnych Miejskich dotacja na utworzenie dodatkowych miejsc żłobkowych w Ząbkowicach Śląskich w ramach programu MALUCH +". Przyznane środki zostaną przeznaczone na wykonanie adaptacji lokalu położonego na Osiedlu XX lecia 52, w Ząbkowicach Śląskich, na potrzeby żłobka publicznego wraz z wykonaniem instalacji wewnętrznych i zewnętrznych oraz części elewacji i tarasu, kompletnym wyposażeniem żłobka, placem zabaw wraz z wyposażeniem i ogrodzeniem.

 

Porządek obrad:

- Otwarcie sesji.
- Stwierdzenie prawomocności obrad.
- Przedstawienie porządku obrad.
- Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta i gminy na 2024 rok
- Zakończenie obrad.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.