ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przyjdź i dowiedz się jak otrzymać nawet 35 tysięcy zł!

12.02.2020
Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania na wymianę nieekologicznych kotłów (tzw. kopciuchów) na ekologiczne źródło ogrzewania. Spotkanie odbędzie się w kawiarni Ząbkowickiego Ośrodka Kultury 24 lutego 2020 r. o godz. 18:30.

Już wcześniej informowaliśmy  Mieszkańców, że projekt partnerski pn.: „Koalicja na rzecz poprawy jakości powietrza Gmin Obszaru Dzierżoniowsko – Kłodzko – Ząbkowickiej”, którego nasza gmina jest partnerem, został zakwalifikowany do realizacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Oznacza to, że mieszkańcy - właściciele lub współwłaściciele domków jednorodzinnych z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie w najbliższym czasie będą mogli zacząć się ubiegać o środki na wymianę kotłów z w/w projektu. W spotkaniu uczestniczyć będą przedstawiciele lidera projektu - Centrum Technologii Energetycznych, działających w ramach Stowarzyszenia Wolna Przedsiębiorczość w Świdnicy.

Zapraszamy! 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.