ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Znamy wykonawcę przebudowy drogi w Strąkowej!

03.10.2019
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego pn.: "Strąkowa- droga dojazdowa do gruntów rolnych" za najkorzystniejszą uznano i wybrano ofertę nr 2 złożoną przez:

Zakład Usługowo Handlowo Produkcyjny "ZUBIT" Ireneusz Zieliński 

ul. Kolejowa 61, 57-230 Kamieniec Ząbkowicki 

Uzasadnienie faktyczne i prawne: 

Wyboru dokonano zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo Zamówień publicznych /Dz. U. z 2018r. poz. 1986 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 2 złożona przez Wykonawcę: Zakład Usługowo Handlowo Produkcyjny "ZUBIT" Ireneusz Zieliński Kamieniec Ząbkowicki otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SIWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą. 

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.