ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wizyta Wojewody Dolnośląskiego Jarosława Obremskiego w Ząbkowicach Śląskich

08.04.2022
W dniu 07.04.2022r. Gminę Ząbkowice Śląskie odwiedził Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski.

Istotnym punktem dla Mieszkańców Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie, ale także sąsiednich Gmin i Powiatów regionu było podpisanie listu intencyjnego o utworzeniu Terenowego Punktu Paszportowego w Ząbkowicach Śląskich. Obsługą Terenowego Punktu Paszportowego będzie zajmował się bezpośrednio Urząd Miejski w Ząbkowice Śląskich jako zadanie zlecone przez Wojewodę. Bardzo dziękujemy Wojewodzie Dolnośląskiemu Jarosławowi Obremskiemu za przychylność i zgodę na realizację tego ważnego dla naszych Mieszkańców projektu. Na bieżąco będziemy informowali o kolejnych krokach prowadzących do jego finalizacji.

 

Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski wizytował również nasz punkt kompleksowej obsługi uchodźców wojennych z Ukrainy (nadawanie numerów PESEL, informacje o formach wsparcia), który znajduje się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich. Zwiększona liczba osób, które załatwiają swoje niezbędne sprawy w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich nie zakłóca obsługi naszych Mieszkańców.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.