ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jarmark Bożonarodzeniowy już za nami!

18.12.2017
_DSC8152
Ponad 130 wystawców pojawiło się na tegorocznym Jarmarku Bożonarodzeniowym w Ząbkowicach Śląskich. Wśród jarmarkowych specjałów można było zakupić pięknie zdobione pierniki, ciasta, smakowite miody, kolorowe świąteczne ozdoby i inne niepowtarzalne produkty.

W świąteczny klimat wprowadzili nas lokalni artyści. Na scenie zaprezentowały się zespoły: Złocienie, chór Echo oraz Kwiat Pokoju. Wystąpił też duet Santo - Magda Wąż i Radosław Tarach, a także uczniowie ze szkoły muzycznej Casio w Ząbkowicach Śląskich. Gwiazdą jarmarku był góralski zespół Turnioki.

Najmłodsi mogli odwiedzić żywą szopkę, w której pojawiły się kuce, osiołki, baran, kozy i króliki. Nie zabrakło też konkursów z nagrodami, a także możliwość degustacji tradycyjnych potraw bożonarodzeniowych. Podczas jarmarku zostały rozstrzygnięte konkursy na Potrawę Bożonarodzeniową, Najładniejsze stoisko Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz Najpiękniejszy stroik Bożonarodzeniowy.

Serdecznie dziękujemy za liczne odwiedzenie jarmarku, była to niepowtarzalna okazja do spędzenia wspólnie radosnego przedświątecznego czasu.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.