ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

#ZieloneZąbkowice – drzewa, krzewy i kwiaty upiększą naszą gminę

30.10.2020

Pomimo trwającej pandemii pamiętamy w naszej gminie także o tym, co upiększa nasze miasto i gminę – o zieleni. W ramach akcji Zielona Gmina dzieci z przedszkoli oraz uczniowie szkół podstawowych zasadzili 51 drzew, 208 krzewów i 1900 szt. cebulek krokusów, szafirków i narcyzów. Akcja ma na celu nie tylko poprawę części wizualnej gminy. To także nauka o przyrodzie i poszanowaniu natury.

Dziękujemy wszystkim szkołom i przedszkolom, które wzięły udział w tegorocznej akcji. Razem zazieleniamy naszą gminę.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.