ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na Dzień Otwarty Ząbkowickiego Inkubatora Przedsiębiorczości – 2 grudnia 2023 r.

27.11.2023
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty Ząbkowickiego Inkubatora Przedsiębiorczości który odbędzie się w dniu 2 grudnia 2023 r. o godz. 10.00, ul. Biznesowa 1 w Ząbkowicach Śląskich.

Ząbkowicki Inkubator Przedsiębiorczości powstał, aby wspierać początkujących przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (działających na rynku nie dłużej niż 36 miesięcy)

Oferta zawiera wiele usług ułatwiających funkcjonowanie firm:

  • wynajem powierzchni biurowych, w pełni umeblowanych i wyposażonych w niezbędny sprzęt informatyczny oraz dostęp do Internetu
  • wynajem biura na godziny
  • wynajem biurka na godziny
  • wirtualne biuro
  • możliwość skorzystania z drukarek i skanerów 3d
  • wynajem nowoczesnej sali konferencyjnej z dostępem m.in. do projektora oraz laptopów szkoleniowych
  • wynajem powierzchni hali magazynowej wyposażonej w specjalistyczne chłodnie oraz regały

Ząbkowicki Inkubator Przedsiębiorczości został utworzony w wyniku realizacji projektu pn. Utworzenie infrastruktury przeznaczonej dla przedsiębiorców w Kłodzku, Ziębicach i Ząbkowicach Śląskich współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 – działanie 1.3 Rozwój przedsiębiorczości.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.