ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

XVIII Powiatowy Rajd Rowerowy z wzruszającym akcentem

19.06.2017

Tegoroczny Powiatowy Rajd Rowerowy odbył się w Błotnicy na terenie Gminy Złoty Stok. Ponad 300 rowerzystów pokonało 11 km trasę wokół zbiorników „Kozielno” i „Topola” oraz wzięło udział w kilku konkurencjach, w których trzeba było się wykazać umiejętnościami jazdy na rowerze i dużą wydolnością płuc. Wybrana została także miss rajdu rowerowego, którą została ząbkowiczanka Ewa Błauciak.
Na zakończenie rajdu ząbkowiczanin Marcin Długopolski wyruszył w podróż rowerem dookoła świata. W Błotnicy żegnało go kilkudziesięciu rowerzystów, samorządowcy oraz najbliżsi. Po wzruszającym pożegnaniu Marcin wyruszył w dwuletnią podróż, a na jej pierwszych kilometrach towarzyszyło mu kilkudziesięciu najbardziej wytrwałych uczestników rajdu. Wśród sponsorów jego śmiałej wyprawy jest Gmina Ząbkowice Śląskie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.