ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Znamy wykonawcę przebudowy kolejnych 4 podwórek!

17.07.2019
Znamy już firmę, która przebuduje podwórka położone przy ul. Aliantów, ul. Szkolnej, ul. Ciasnej oraz ul. Długiej/ul. Słowackiego. W postępowaniu przeprowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego dotyczącym zamówienia publicznego pn.: "Poprawa jakości środowiska miejskiego w Gminie Ząbkowice Śląskie" z podziałem na zadania, części - w zakresie zadania nr 1,2,3 i 4 za najkorzystniejszą została uznana oferta nr 2, złożona przez:

"ZBYLBRUK" sp.z o.o. sp. k. 

Bobolice 33, 57-200 Ząbkowice Śląskie 

Uzasadnienie faktyczne i prawne: 

Wyboru dokonano zgodnie z art.91 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówień Publicznych /Dz. U. z 2018 r. poz. 1986 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 2 w zakresie zadania nr 1,2,3 i 4 złożona przez Wykonawcę "ZBYLBRUK" sp. z o.o. sp. k. Bobolice otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SIWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejsza w zakresie zadania nr 1,2,3 i 4. 

obszar nr 2 (zadanie nr 1) położony przy ul. Ciasnej;
obszar nr 4 (zadanie nr 2) położony pomiędzy ulicami Słowackiego i Długą;
obszar nr 5 (zadanie nr 3) położony przy ul. Aliantów;
obszar nr 6 (zadanie nr 4) położony przy ul. Szkolnej (dawnej ul. Botwina)

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

Przebudowa podwórek zostanie zrealizowana w ramach zadania pn.: „Poprawa jakości środowiska miejskiego w Gminie Ząbkowice Śląskie”, które dofinansowane jest z Funduszy Europejskich w ramach działania 2.5 oś priorytetowa II Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020. Więcej informacji o projekcie

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.