ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Granty PPGR – potrzebne deklaracje!

08.12.2021
Informacja dla osób które złożyły oświadczenia w ramach projektu grantowego: „Granty PPGR- wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PPGR w rozwoju cyfrowym” Centrum Projektów Polska Cyfrowa po raz kolejny zmieniło wytyczne w konkursie i żąda dokumentów potwierdzających spełnienie kryteriów zgodnych ze złożonym oświadczeniem. Złożone oświadczenia podlegające ocenie będą uznane za prawidłowe w przypadku udokumentowania ich zaświadczeniami lub innymi dokumentami wystawionymi przez instytucje organów publicznych.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do osób, które złożyły oświadczenia do złożenia dokumentów:

Dotyczy wszystkich osób które złożyły już oświadczenia.

1)   Oświadczenie - potwierdzenie pokrewieństwa w linii prostej (wzór do pobrania poniżej oraz w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich).

Dotyczy osób, które nie złożyły dotychczas takiego dokumentu.

2)   potwierdzenia informacji dotyczącej zatrudnienia krewnego w PPGR (np. umowa o pracę, świadectwo pracy, książeczka/legitymacja ubezpieczeniowa z pieczątkami zakładu pracy, zaświadczenie z archiwum zakładowego, zaświadczenie z ZUS, akt notarialny odkupienia mieszkania po PPGR przez pracownika PPGR i inne).

 

Jednocześnie informujemy, że gmina Ząbkowice Śląskie wystąpiła do KOWR z prośbą o zweryfikowanie - potwierdzenie faktu pracowania wskazanej osoby w oświadczeniu w byłych gospodarstwach PPGR. W przypadku gdy nie zostały dostarczone dokumenty potwierdzające pracę w PPGR i również KOWR nie potwierdzi takiego zatrudnienia będzie to skutkowało wykreśleniem dziecka/wnioskodawcy pełnoletniego z listy osób uprawnionych do otrzymania komputera.

 

Dokumenty należy przedłożyć w nieprzekraczalnym terminie do 15 grudnia 2021 r. do godz. 15:00 w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich lub na adres maciej.michalski@zabkowiceslaskie.pl

 

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 74 8165 357 i 74 8165 313

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.