ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nowe siłownie zewnętrzne w naszej gminie

15.11.2019

Sołectwa Sieroszów oraz Sulisławice wzbogaciły się o nowe siłownie zewnętrzne. Mieszkańcy obu tych sołectw mogą teraz w bezpieczny sposób rozwijać swoją kondycję fizyczną na świeżym powietrzu.

To kolejne siłownie zewnętrzne w naszej gminie. Wcześniej powstały siłownie zewnętrzne także w Braszowicach, Stolcu, Jaworku, Tarnowie, Pawłowicach, Strąkowej, Szklarach-Hucie oraz 3 na terenie Ząbkowic Śląskich. niebawem nowa siłownia zewnętrzna powstanie także w Olbrachcicach Wielkich. 

Siłownie powstały w ramach projektu pn.: „Wsparcie mieszkańców wsi poprzez zagospodarowanie przestrzeni publicznej – budowę siłowni zewnętrznych w miejscowościach Sulisławice i Sieroszów”  współfinansowanego ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach „Odnowa Dolnośląskiej Wsi”. Dodatkowo w ramach projektu dokonano nasadzeń roślin zielonych.

 

         

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.