ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

I Młodzieżowy Turniej Talentów – masz talent? Pokaż się!

05.11.2018
Młodzieżowa Rada Miejska Ząbkowic Śląskich oraz Fundacja Dobrych Działań ogłasza Konkurs „I Młodzieżowy Turniej Talentów”. Konkurs realizowany jest we współpracy z Gminą Ząbkowice Śl. w ramach inicjatywy młodzieżowej w projekcie „Młodzi w Akcji # aktywności dobre początki” finansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2018 .

Tańczysz? Śpiewasz? Uprawiasz akrobatykę lub inny sport lub masz zdolności aktorskie? To jest twój moment! Pokaż się!

W konkursie mogą wziąć udział soliści, duety, grupy. Zgłoszenie do konkursu wiąże się z wypełnieniem karty zgłoszeniowej i dostarczeniem jej do organizatora. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnioną kartę zgłoszeniową należy przesłać pocztą do  Fundacji Dobrych Działań lub dostarczyć osobiście do Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach  Śl. (Wydział Edukacji II piętro) do dnia 15 listopada 2018 r. do godz. 14.00. Kategorie wiekowe - od 16-30 lat. 

Szczegóły w regulaminie.

Karta zgłoszeniowa - POBIERZ

Regulamin - POBIERZ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.