ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Mieszkanie Plus – Ząbkowice Śląskie liderem projektu!

18.04.2019
Przedstawiciele Gminy Ząbkowice Śląskie, Szczawna Zdroju, Kudowy Zdroju, Głuszycy, Nowej Rudy oraz Jerzy Frydlewicz z Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości spotkali się w środę w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich. Na spotkaniu ustalono ostateczną wersję porozumienia między gminami, które dotyczyć będzie realizacji w wyżej wymienionych miastach programu Mieszkanie Plus w formule PPP – Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Na lidera tego projektu wybrano Gminę Ząbkowice Śląskie, co jest wyrazem dużego zaufania innych samorządów, ale również uznania i doświadczenia w realizacji projektów z dofinansowaniem zewnętrznym, jakie nasza gmina posiada.

W pierwszym etapie powstanie w Ząbkowicach Śląskich około 60 mieszkań w ramach programu Mieszkanie Plus – projekt będzie realizować zarówno Towarzystwo Budownictwa Społecznego jak i Gmina Ząbkowice Śląskie.

 

W spotkaniu naszą gminę reprezentowali: Zastępca Burmistrza Ząbkowic Śląskich Dariusz Małozięć, kierownik Wydziału Gospodarki  Nieruchomościami Paweł Onyśków oraz prezes TBS Andrzej Maj.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.