ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Pożegnaliśmy wakacje kolorowo i w piknikowym stylu!

04.09.2023
Moc atrakcji towarzyszyło zakończeniu wakacji, które miało miejsce w sobotę 2 września na stadionie miejskim. Dopisała frekwencja uczestników – dziękujemy wszystkim rodzinom za tak liczne przybycie.

Najmłodsi najchętniej korzystali ze strefy zabaw dla dzieci, gdzie mogli poskakać na dmuchanej zjeżdżalni i zamku oraz w basenie z kulkami. Obok dmuchańców odbywały się liczne zabawy i konkursy prowadzone przez animatorów, ogromną atrakcją były też wielkie bańki mydlane, malowanie twarzy oraz malowanie na sztalugach. Ponadto czas umilały lody, wata cukrowa i pop corn oraz wspólne grillowanie.

Dziękujemy Pracownikom PKO Bank Polski – Oddział w Ząbkowicach Śląskich za organizację konkursu z nagrodami dla dzieci „Bezpieczne wakacje”.

Na skateparku mogliśmy zobaczyć jazdę wyczynową zawodników zawodów BMX Game Of Frankie IV oraz podziwiać nowopowstające graffiti na murze.

Zwieńczeniem całości był festiwal kolorów – kolorowe farbki proszkowe to wiele radości  dla dużych i małych! – zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z wydarzenia.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.