ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Orlik Ząbkowice Śląskie podpisał umowę partnerską z Śląskiem Wrocław

13.04.2018
7 kwietnia odbyło się podpisanie umowy partnerskiej między Szkółka Piłkarska Orlik Ząbkowice Śląskie, a Klubem WKS Śląsk Wrocław. Jest to wyjątkowe wydarzenie w historii ząbkowickiej piłki nożnej.

Dzięki temu porozumieniu Szkółka Piłkarska Orlik Ząbkowice Śląskie będzie miała wiele możliwości związanych z rozwojem piłkarzy z Gminy Ząbkowice Śląskie, szkoleniami dla kadry trenerskiej oraz uczestniczenia w turniejach i rozgrywkach razem z klubem z Wrocławia.

Po konferencji na stadionie miejskim we Wrocławiu, trenerzy szkółki zostali zaproszeni do wspólnego oglądania meczu ekstraklasy z zarządem Śląska Wrocław. 

Już 18 kwietnia o godz. 15 w auli Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich, odbędzie sie konferencja współorganizowana z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przez Orlik Ząbkowice Śląskie dla wszystkich trenerów, nauczycieli i rodziców z powiatu ząbkowickiego. Po nim na stadionie będzie miał miejsce pokazowy trening w ramach projektu Akademia Młodych Orłów.

Klub Orlik zaprasza wszystkich przedszkolaków do udziału w treningach. Szczegółowe informacje można uzyskać u trenerów: Tomasza Stelmacha (nr tel. 606332995) oraz Łukasz Korniowa.

Filmik z podpisania umowy.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.