ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jeżeli jeszcze nie złożyłeś deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i spalania paliw zrób to koniecznie!

04.08.2022
Termin składania deklaracji zakończył się 30.06.2022.

Każde źródło ciepła, o mocy nominalnej do 1 MW, które zainstalowane jest w budynku mieszkalnym lub niemieszkalnym należy zgłosić wypełniając odpowiedni formularz.
Formularz A dotyczy budynków oraz lokali mieszkalnych,
Formularz B dotyczy budynków i lokali niemieszkalnych.

Obowiązek wypełnienia deklaracji spoczywa na właścicielu budynku jeżeli jest to budynek jednorodzinny, natomiast w przypadku budynków wielorodzinnych obowiązek wypełnienia deklaracji spoczywa na podmiocie zarządzającym budynkiem (np. wspólnota mieszkaniowa, spółdzielnia mieszkaniowa, podmiot administrujący obiektem lub jego właściciel)- jeżeli jest jedno wspólne źródło ciepła dla wszystkich lokali mieszkalnych lub niemieszkalnych.

Jak złożyć deklarację?

  • w prosty sposób przez Internet wypełniając odpowiedni formularz przez Internet, logując się na stronie internetowej Projekt Zone www.zone.gunb.gov.pl/ (wymagany Profil zaufany/bankowość elektroniczna/e-dowód) 
  • osobiście w Biurze Obsługi Interesanta, pokój nr 8 lub poprzez wrzucenie do skrzynki znajdującej się przy wejściu do Urzędu Miejskiego od strony ul. 1 Maja 15 w Ząbkowicach Śląskich;
  • dostarczenie wypełnionej ankiety do Sołtysa;
  • przesłanie pocztą na adres Urząd Miejski ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie.

Druki deklaracji dostępne są:
- w Biurze Obsługi Interesanta tutejszego Urzędu,
- u Sołtysów.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.