ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Gmina Ząbkowice Śląskie coraz bardziej Zielona - posadź z nami drzewa

14.06.2022
Marcin Orzeszek Burmistrz Ząbkowic Śląskich zaprasza wszystkich mieszkańców gminy oraz instytucje do wzięcia udziału w akcji „Czyste Ząbkowice Śląskie” w ramach programu „Czysta Polska”. Dołącz do akcji sadzenia drzew na plantach zamkowych w Ząbkowicach Śląskich 20 czerwca 2022r. od godziny 9:30 do 13:00. W programie konkursy i zabawy przyrodnicze.

Wydarzenie propaguje ekologiczne postawy oraz aktywizuje lokalne społeczności do zmiany otoczenia na czyste i zielone. Ta akcja, to nie tylko edukacja, ale również integracja mieszkańców i aktywizacja młodego pokolenia do zdrowego trybu życia w ekologicznym świecie. Zachęcamy wszystkich do udziału w zaplanowanym wydarzeniu. Przyjdź, a otrzymasz sadzonkę drzewa lub krzewu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.