ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Święto Ziemniaka w Ząbkowicach Śląskich

25.09.2018
Święto Ziemniaka, które odbyło się sobotę 22 września w Ząbkowicach Śląskich, należy uznać za bardzo udane. Od godz. 15 przy Hali Słonecznej, na mieszkańców i gości Gminy Ząbkowice Śląskie czekało wiele atrakcji.

Ziemniak oczywiście był główną atrakcją święta, zajadali się nim wszyscy dzieci jak i dorośli.  Można było spróbować placków ziemniaczanych, ziemniaka z gzikiem czy  frytek belgijskich. Publiczność rozgrzewały koncerty, które odbyły się w Hali Słonecznej na scenie wystąpiła Anna Żebrowska w repertuarze Anny Jantar, następnie wystąpiła zagraniczna formacja „Danicng Queen” z utworami zespołu „Abba”, ostatni koncert należał do polsko-afrykańskiej formacji „Babylon”, która wyśpiewała nam największe przeboje „Boney M”. Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.