ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wielki Turniej Piłkarski - Samorządowcy vs Ząbkowicki Sztab WOŚP

18.12.2017
W piątek 15 grudnia w hali Słonecznej odbył się coroczny mecz piłkarski między Starostwem Powiatowym a Gminą Ząbkowice Śląskie.

W tym roku do rywalizacji przystąpił też zespół złożony z wolontariuszy i przyjaciół ząbkowickiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W pierwszym w kolejności meczu trwającym 30 minut zespół gminy ostatecznie pokonał starostwo powiatowe z wynikiem 3:2.

Drugi w kolejności mecz rozegrany został pomiędzy drużyną gminy z drużyną sztabu WOŚP. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:4 dla zespołu dowodzonego przez Piotra Warzochę - szefa ząbkowickiego sztabu.

W trzecim meczu drużyna WOŚP nie dała szans drużynie starostwa powiatowego, wygrywając aż 6:1. Za zwycięstwo w turnieju burmistrz Marcin Orzeszek przekazał na ręce Piotra Warzochy puchar przechodni, który ostatni rok spędził w siedzibie gminy.

Mecz z udziałem wolontariuszy sztabu WOŚP był dobrą okazją do rozpoczęcia pierwszych licytacji w ramach 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas meczu licytowano koszulkę, która trafiła w ręce Andrzeja Dominika - przewodniczącego ząbkowickiej rady miejskiej. Razem zebrano ponad 400 zł.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.