ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kolejny milion na budowę krytego basenu!

26.03.2019
Gmina Ząbkowice Śląskie otrzymała 1 000 000 złotych dofinansowania na budowę krytego basenu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Na wczorajszym posiedzeniu Zarząd Województwa Dolnośląskiego zdecydował o podziale środków z tego funduszu. Ząbkowice Śląskie z tego podziału otrzymały największą kwotę. Dzięki temu dofinansowaniu nasza gmina na budowę krytego basenu ma już ze środków zewnętrznych pozyskaną kwotę 5,5 mln złotych!

W ubiegłym roku Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego przyznał nam na realizację tego zadania kwotę 1 250 000 zł, zaś w 2015 roku z kolei na ten cel otrzymaliśmy również 3,3 mln złotych z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.