ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„ABC Przedsiębiorczości – czyli jak założyć własną firmę” oraz „Split payment i inne zmiany podatkowe dla przedsiębiorców” – za nami dwudniowe szkolenia w Urzędzie Miejskim

27.11.2018
„ABC Przedsiębiorczości, czyli jak założyć własną firmę –kompendium wiedzy dla początkujących” oraz „Split payment i inne zmiany podatkowe dla przedsiębiorców” 26 i 27 listopada w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich odbyły się bezpłatne szkolenia zorganizowane przy współpracy Gminy Ząbkowice Śląskie z Polską Fundacją Przedsiębiorczości (PFP) – instytucją wspierającą rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Szkolenia poprowadziła Pani Beata Kuśmierek – doświadczony doradca gospodarczy, trener z obszarów podatkowych, certyfikowany księgowy, przedsiębiorca - właścicielka firmy TAX DEAL, wykładowczyni Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości posiadająca Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych

Uczestnikom przekazano podstawową wiedzę związaną z procedurą rejestracji działalności gospodarczej oraz z zakresu podatków obowiązujących przedsiębiorcę na podstawie przepisów podatkowych i przykładów z życia gospodarczego. Zajęcia cieszyły się zainteresowaniem  – Uczestnikom szkolenia dziękujemy za tak dużą aktywność.

Już dziś zapraszamy na kolejne szkolenia  – o szczegółowych terminach i tematach będziemy informować na bieżąco na stronie www.zabkowicesalskie.pl oraz na profilu Firmy Gminy Ząbkowice Śląskie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.