ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Tenis ziemny 2018 – znamy tryumfatorów turnieju deblistów

18.09.2018
Otwarte Mistrzostwa Ząbkowic Śląskich w tenisie ziemnym to we wrześniu już tradycja. Od kilku lat właśnie w tym miesiącu na kortach ziemnych OSiR przy ul. Kusocińskiego odbywają się turnieje w kategoriach singiel i debel. W sobotę 15 września na stadionie miejskim spotkali się debliści, tydzień później zawodnicy będą rywalizowali w grze pojedynczej.

W sobotnim turnieju udział wzięło 9 par. Grano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Najlepsze ekipy awansowały do półfinału, a później do finału. Po kilku godzinach zmagań najlepszym teamem okazali się panowie Mateusz Barton i Jarosław Tymiński. Drugie miejsce zajęli Zbyszek Marszałek / Tomasz Cisak, a trzecie Andrzej Baranek / Piotr Stryszewski.

Za tydzień turniej w grze pojedynczej. Będzie to również okazja do zakończenia i podsumowania Ząbkowickiej Ligi Tenisa Ziemnego, która w Mieście Krzywej Wieży i Frankensteina trwała od maja.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.