ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25.06.2021
Programy artystyczne, podsumowanie osiągnięć, uroczyste przemowy i pożegnania – z tym musiały się dziś zmierzyć wszystkie szkoły w Gminie Ząbkowice Śląskie. Koniec roku to wielkie emocje, zarówno dla uczniów jak i nauczycieli.

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021 Burmistrz Marcin Orzeszek odwiedził Zespół Przedszkolno-Szkolny w Stolcu oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Ząbkowicach Śląskich, gdzie wręczył akty powierzenia stanowisk na kolejną kadencję dwóm dyrektorom. Pani Aneta Łęska obejmie swoje stanowisko na lata 01.09.2021r – 31.08.2025r. oraz Pani Bogusława Raba na lata 01.09.2021r. – 31.08.2026r. Na zakończenie uroczystości w SP3 która odbyła się w Hali Słonecznej Burmistrz Marcin Orzeszek pasował pierwszoklasistów.

 

Dyrektorzy wręczyli nagrody uczniom z najlepszymi wynikami i osiągnięciami. Dziękowano rodzicom za współpracę i pomoc. Żegnano absolwentów oraz pracowników odchodzących na emeryturę. Najlepsze uczennice i uczniowie zostali uhonorowani stypendium - Nagrodą Burmistrza.

Miniony rok szkolny przez naukę w trybie zdalnym wymagał od uczniów, rodziców  i nauczycieli dodatkowego zaangażowania. Zapach lata, perspektywa odpoczynku od nauki i wakacyjnych przygód sprawiły, że pożegnania odbyły się w miłej i przyjemnej atmosferze.

Wszystkim życzymy udanych, pełnych pozytywnych wrażeń wakacji oraz szczęśliwego powrotu za dwa miesiące do szkolnych obowiązków.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.