ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Koło PZW Ząbkowice Śląskie zaprasza na wędkarskie zawody rodzinne

28.08.2018
zawody rodzinne 2018
Zarząd Koła PZW w Ząbkowicach Śląskich serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na Rodzinne Zawody Wędkarskie, które odbędą się w niedzielę, 2 września 2018 r. na zbiorniku Topola. Będą to przedostatnie zawody, które w tym roku organizuje koło. Sezon zakończą spinningiści rywalizujący 16 września na zbiorniku Kozielno.

„Wędkarskie Zawody Rodzinne mają w sobie to coś, czego nie uświadczymy na innych imprezach. Niesamowita, rodzinna atmosfera, dzieci, osoby dorosłe, nierzadko dziadkowie i babcie, którzy z wnukami spędzają niedzielny poranek na świeżym powietrzu. Jako zarząd koła uwielbiamy organizować takie spotkania. Zawody rodzinne i piknik z okazji Dnia Dziecka, mimo dużego wysiłku organizacyjnego, dają niesamowitą satysfakcję i radość.” – tak o zbliżających się zawodach opowiada prezes ząbkowickiego koła Daniel Ciepierski.

W niedzielę na wędkarzy i ich rodziny czeka wiele atrakcji. Mamy przygotowanych wiele nagród, poczęstunek, a dla członków koła wysokiej jakości koszulki „Łączy nas pasja do wędkowania”. Takie koszulki rozdawaliśmy dzieciom na pikniku, teraz otrzymają je dorośli.

Będzie tradycyjnie słodka niespodzianka dla najmłodszych, a także nagroda specjalna dla najliczniejszej rodziny. Chcemy się integrować i budować ząbkowicką społeczność wędkarską, dlatego na zawodach nie wymagamy posiadania kart wędkarskich przez wszystkich uczestników. Tylko jedna osoba z całej rodziny musi mieć posiadać aktualne zezwolenie na połów ryb i być członkiem naszego koła – informuje Daniel Ciepierski.

Zawody rozpoczynają się o godzinie 8:00, a kończą o godzinie 12:00. Nie ma opłat startowych. Dozwolone techniki połowu – spławik lub grunt. Jedna wędka dla każdego członka rodziny.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.