ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jubileuszowa edycja FCM rusza pod koniec maja

15.05.2019
To będzie już dziesiąta edycja karpiowania na granicy Dolnego Śląska i Opolszczyzny. W środę, 29 maja ruszy X Dolnośląsko-Opolski Meeting Karpiowy, w którym wystartuje trzydzieści teamów z całej Polski, a także z zagranicy. Uczestnicy przez pięć dni i cztery noce bez przerwy będą starali się złowić jak największe karpie i amury zamieszkujące zbiornik zaporowy na Nysie Kłodzkiej. Wszystkie ryby oczywiście wrócą do wody, gdyż całe zawody będą przebiegały pod hasłem „złów i wypuść”.

Frankenstein Carp Meeting to wydarzenie, które zapada w pamięć, a jej klimat tworzą niesamowici uczestnicy. To wielka rodzina, brać karpiowa, która pomimo rywalizacji świetnie się dogaduje i współpracuje. To również impreza, która promuje pogranicze Dolnego Śląska i Opolszczyzny oraz wędkarstwo karpiowe, które tak bardzo rozwinęło się w całej Polsce. 

Frankenstein Carp Meeting to wyzwanie, z którym w roku 2019 zmierzy się około 70 uczestników. Komu uda się  sprostać temu wyzwaniu, ten stanie na podium zawodów i uniesie puchar zwycięzcy do góry. Zakończenie zawodów w niedzielę, 2 czerwca 2019 r.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.