ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Znamy nazwę krytego basenu w Ząbkowicach Śląskich!

28.06.2019
Budowa Krytego Basenu postępuje bardzo sprawnie. Coraz większymi krokami zbliża się jego otwarcie i udostępnienie Mieszkańcom. Wybrana została również nazwa krytego basenu.

Bardzo cieszy nas odzew Mieszkańców, to, że tak licznie wzięli udział w konkursie. W terminie wpłynęło 181 propozycji, z czego 76 spełniało regulamin konkursu. Przesłane propozycje były bardzo różnorodne i oryginalne. Niestety żadna z propozycji nie spełniła oczekiwań komisji konkursowej, w skład której weszli przedstawiciele: Urzędu Miejskiego, Ośrodka Sportu i Rekreacji, Rady Miejskiej, Młodzieżowej Rady Miejskiej oraz NGO. Z pewnością jednak przesłane propozycje były inspiracją do stworzenia nazwy krytego basenu: 

 

SŁONECZNY PARK WODNY

 

W odpowiedzi jednak na tak liczne zaangażowanie w konkurs, burmistrz Marcin Orzeszek podjął decyzję o wręczeniu całorocznego karnetu na kryty basen jednemu z uczestników konkursu.
Zostanie on wylosowany spośród 76 osób, które spełniły warunki regulaminu.  

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.