ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kolejny blok TBS - u w Ząbkowicach Śląskich

12.04.2024
W dniu 10.04.2024 r. została podpisana umowa na budowę budynku mieszkalnego 24-rodzinnego, na Osiedlu Letnim przy ul. Jeżynowej.

Będzie to blok mieszkalny, czterokondygnacyjny o podpiwniczonej konstrukcji, w której znajdą się 24 mieszkania na wynajem. Najmniejsze z nich ma 37,38 m2, największe 55,84 m2 (dwu- i trzypokojowe). Wszystkie mieszkania zostaną wykonane „pod klucz”, co oznacza, że najemca nie będzie musiał przeprowadzać prac wykończeniowych.

W każdym mieszkaniu zostanie zainstalowana armatura łazienkowa, kuchnie wyposażone zostaną w kuchenki i zlewozmywaki, w pokojach podłogi będą wykończone panelami, a w kuchniach i łazienkach płytkami gresowymi.

Oprócz tego nowopowstały blok będzie oferował :

·  Wytworzenie ciepła do celów CWU, CO oraz chłodu będzie przez gruntową pompę ciepła oraz mat kapilarnych

·  Zainstalowane panele fotowoltaiczne, które pokryją część kosztów zużytej energii elektrycznej na oświetlenie klatek schodowych, piwnic, terenu wokół budynku oraz dźwigów osobowych

·  zainstalowane energooszczędne źródła światła

·  Zainstalowane 2 dźwigi osobowe

·  światłowód

·  2 mieszkania przystosowane do potrzeb z niepełnosprawnościami. 

Wykonawcą zadania jest firma: MARCIN SKOCZEŃ FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.