ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kolejne miejsca w żłobku już niedługo!

08.10.2019
Gmina Ząbkowice Śląskie rozstrzygnęła przetarg na realizację zadania publicznego pn.: „Przebudowa budynku przy ul. Krzywej 4 w celu utworzenia dodatkowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3.” Tym samym już wkrótce rozpocznie się remont, który ma na celu przystosowanie budynku do przyjęcia kolejnych 30 dzieci żłobkowych w nowym roku!

„Zwiększanie miejsc żłobkowych to jeden z moich priorytetów. Z rozmów z Mieszkańcami wiem, jak wielka jest na to potrzeba. W czasie mojej kadencji zwiększyliśmy ilość miejsc z 25 do 56 obecnie. Remont budynku po dawnych księgach wieczystych pozwoli przyjąć kolejne 30 dzieci."– skomentował burmistrz Marcin Orzeszek. 

W postępowaniu przetargowym za najkorzystniejsza uznano ofertę nr 2 złożoną przez firmę: 

ARKO Handlowo Usługowa Arkadiusz Łuczak 

ul. Złotostocka 12, 57-230 Kamieniec Ząbkowicki 

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.