ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

W tym roku Gmina Ząbkowice Śląskie przeznaczyła już ponad 330 tys. zł. na remont mieszkań komunalnych

18.06.2024
Gmina Ząbkowice Śląskie od lat systematycznie remontuje mieszkania komunalne, dzięki czemu poprawia się stan techniczny tych obiektów jak i standard życia ich mieszkańców.

Łączna suma wydatków poniesionych w związku z przeprowadzonymi remontami (w tym również dokumentacja techniczna wymagana przepisami prawa) oraz opróżnieniem lokali budynków gminnych mieszkalnych w okresie od 1 stycznia do 31 maja 2024 wyniosła 338 140,27 zł brutto.

W ciągu tego okresu wymieniono m.in.: drzwi wejściowe w trzech lokalach, okna w siedmiu mieszkaniach, usunięto również awarię oraz zmodyfikowano instalacje elektryczną w lokalach mieszkalnych jak i budynkach, usunięto awarię instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz zamontowano w jednym z mieszkań ogrzewanie gazowe.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.