ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

6 września kolejne spotkanie Senior Online na YouTube. Zapraszamy!

30.08.2021
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich zapraszają seniorów na kolejne spotkanie online po wakacyjnej przerwie. W piątym spotkaniu podsumujemy okres wakacji pod kątem oszustw. Omówimy nowe sposoby działania złodziei. Spotkamy się również z dzielnicowym st. asp. Leszkiem Lipińskim. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa.

Celem koncepcji Senior Online jest przede wszystkim utrzymanie stałego kontaktu funkcjonariuszy Policji z seniorami, ich rodzinami jak również uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby starsze stają się ofiarami przestępstw. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże, rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

W spotkaniu 6 września podsumujemy okres wakacyjny, omówimy nowe sposoby oszustów, podpowiemy jak najlepiej ustrzec się by nie stracić oszczędności robiąc zakupy lub inwestując w internecie. Weźmie w nim również udział dzielnicowy z Ząbkowic Śląskich st.asp. Leszek Lipiński, który opowie o swojej pracy. Będzie można zadać pytania zarówno w tracie transmisji jak i po jej zakończeniu. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa.

Spotkanie odbędzie się 6 września o godz. 9:00. W szkoleniu można uczestniczyć  w serwisie YouTube na profilu KPP Ząbkowice Śl.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.