ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na Dożynki Gminne w Bobolicach – 27 sierpnia 2017r.

16.08.2017
Gminne uroczystości dożynkowe w Bobolicach już 27 sierpnia 2017 r. – szykuje się moc atrakcji. Dożynki rozpoczną się tradycyjnie mszą świętą dziękczynną za tegoroczne zbiory w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Bobolicach o godz. 14:00. W programie uroczystości dożynkowej znajdą się wystąpienia okolicznościowe, prezentacja wieńców dożynkowych, występ artystyczny dzieci z Przedszkola Publicznego w Szklarach Hucie z Oddziałem w Bobolicach.

Przewidziane są liczne konkursy, atrakcje dla dzieci i młodzieży, między innymi malowanie twarzy, zajęcia plastyczne i mini zoo. Całości rodzinnego pikniku dopełnią wieczorne koncerty – dziecięcy zespół ludowy „Lasowiaczek” oraz koncert zespołu folkowo-rockowego Turnioki. Po tych emocjach czas na relaks, rozrywkę i szaleństwo na zabawie tanecznej pod gwiazdami. Zapraszamy serdecznie wszystkich Mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie i Gości do wspólnego świętowania tej pięknej polskiej, dożynkowej tradycji.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.