ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Pochwal się świadectwem w Słonecznym Parku Wodnym

24.06.2020
Jedyne pięć złotych będzie kosztował dwugodzinny pobyt w ząbkowickim Słonecznym Parku Wodnym uczniów, którzy skończyli rok szkolny 2019/2020 z wyróżnieniem. To propozycja dla tych, którzy cały rok pracowali na świadectwo z czerwonym paskiem. Pięciodniowa promocja dotyczy uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych i obowiązuje w dniach 29 czerwca – 3 lipca 2020 r. na wejście w godzinach 6:00 – 14:00.

Dwie godziny wodnych szaleństw za jedyne pięć złotych dotyczy również uczniów klas 1-3 szkół podstawowych, którzy nie mieli fizycznej możliwości zdobycia „czerwonego paska”. W ich sytuacji wystarczy, że rodzic lub opiekun pochwali się dyplomem, wyróżnieniem lub nagrodą książkową, otrzymaną na koniec roku szkolnego.

Zapraszamy do odwiedzin Słonecznego Parku Wodnego w Ząbkowicach Śląskich i korzystania z wodnych atrakcji. Kryty basen jest czynny codziennie w godzinach 6:00 – 22:00. Ostatnie wejście o godz. 20:50. Szczegóły i informacje na stornie internetowej basenzabkowice.pl lub centrumsportu.com.pl.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.